» » В Новой Одессе прошли мероприятия посвящённые Дню памяти и примирения, в котором принял участия Народный депутат Украины

В Новой Одессе прошли мероприятия посвящённые Дню памяти и примирения, в котором принял участия Народный депутат Украины

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення.

Меморіальні заходи з цієї нагоди відбулися сьогодні біля Кургану Слави за участі керівництва району, міста, представників підприємств, установ, громадських організацій, громадськості, учнівської молоді.

Всіх присутніх привітав голова районної державної адміністрації Роман Сташук і наголосив на тому, що у ці дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо гідний подвиг Українського народу в боротьбі з нацизмом та значний внесок нашого народу в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.


Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

З вітальним словом виступили: народний депутат України Андрій Вадатурський, голова районної ради Олександр Гриценко, міський голова Олександр Поляков, голова Новоодеської районної організації ветеранів України Алла Антоневич.

Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Настоятелі Свято-Георгіївської, Свято-Ольгинської церков протоієрей Павло Кошак та ієрей Євгеній Ушкалов відслужили літію по убієнним і загиблим.

Від вдячних новоодеситів корзина квітів пам’яті покладена до пам’ятника Сталевому Солдату.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!