» » В Новоодесской РГА заседала комиссия по делам детей

В Новоодесской РГА заседала комиссия по делам детей

В Новоодесской РГА заседала комиссия по делам детей
30 травня 2018 року пройшло чергове засідання постійної комісії при райдержадміністрації з питань захисту прав дітей за головування керівника апарату Лунгол Г.Г.

Також були присутні начальник служби у справах дітей Гажа М.Ю. та завідувач сектору Латій С.В., начальник відділу «Новоодеське бюро правової допомоги Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги» Скляров А.С., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Поляруш Н.Д., головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Залевська В,І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Крикун Н.М, інспектор з ювенальної превенції Новоодеського відділення поліції ГУНП в Миколаївській області Михальченко Л.А., завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Пушкаревський С.В., заступник директора РЦ ПМСД Курій Ю.Л., начальник відділу із соціальних питань Новоодеської міської ради Ситчик Л.В.

На розгляд комісії були підняті питання, стосовно: неналежного виконання батьківських обов’язків; стану виконання батьківських обов’язків батьками відносно своїх дітей, визначення порядку побачення батьків з дитиною та усунення перешкод у спілкуванні з дітьми.

Членами комісії прийнято одностайно рішення: про рекомендації визначення порядку побачень дітьми, направлення повідомлення до компетентних органів про вжиття заходів у випадку злісного ухилення батьками від виконання батьківських обов’язків, про рекомендації попередження порушень батьками прав дітей життя у гідних умовах.

Дії комісії обумовлюються зокрема статтею 19 Сімейного кодексу України, в якій зокрема зазначається наступне: у випадках, передбачених цим Кодексом, особа має право на попереднє звернення за захистом своїх сімейних прав та інтересів до органу опіки та піклування.

Рішення органу опіки та піклування є обов'язковим до виконання, якщо протягом десяти днів від часу його винесення заінтересована особа не звернулася за захистом своїх прав або інтересів до суду. Звернення за захистом до органу опіки та піклування не позбавляє особу права на звернення до суду.

Вищезазначена стаття свідчить зокрема про те, що компетентним та первісним органом, який вправі вирішувати конфліктні питання у сім’ї стосовно дітей, права яких можуть бути порушені є комісія у справах дітей при райдержадміністрації. Членами комісії та працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проводяться постійні заходи та приймаються необхідні рішення для недопущення утисків прав та свобод дітей.

Для батьків читачів сайту роз’яснюємо про необхідність дотримуватись норм Сімейного кодексу України з метою уникнення конфліктних ситуацій у сім’ї та в разі правового роз’яснення з сімейних питань звертатись до Служби у справах дітей Новоодеської РДА або до Новоодеського бюро правової допомоги (м. Нова Одеса, вул. Центральна,179, тел.: 2-15-51).
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!