» » Сегодня в Новой Одессе депутаты продолжили пленарное заседание ХХ сессии районного совета седьмого созыва

Сегодня в Новой Одессе депутаты продолжили пленарное заседание ХХ сессии районного совета седьмого созыва

Сегодня в Новой Одессе депутаты продолжили пленарное заседание ХХ сессии районного совета седьмого созыва
Сьогодні, 14 червня 2018 року, депутати Новоодещини зібралися на продовження пленарного засідання ХХ сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Гриценко.

Окрім депутатів, участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Роман Сташук, керівник апарату, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ, голови районної ради попередніх скликань, почесні громадяни Новоодещини, міський та сільські голови, представники правоохоронних органів, працівники районної газети „Промінь”, виконавчий апарат районної ради.

На сесії депутати підтримали пропозиції начальника відділу освіти РДА, зокрема:

- реорганізації Артемівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новоодеської районної ради Миколаївської області в Артемівський заклад загальної середньої освіти І - ІІ ступенів Новоодеської районної ради Миколаївської області;
- реорганізації Михайлівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Новоодеської районної ради Миколаївської області в Михайлівський заклад загальної середньої освіти І ступеня Новоодеської районної ради Миколаївської області;
- надання згоди комунальній установі „Новоодеський районний центр фінансово - господарського та навчально - методичного забезпечення закладів освіти” на проведення будівельних робіт по об’єкту: „Капітальний ремонт покрівлі та приміщення спортивного залу загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів за адресою: Миколаївська обл., Новоодеський район, с. Сухий Єланець, вул. Каганова, 19”.

На розгляд депутатів також виносилися земельні питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

До присутніх звернулася Гайченко О.О., представник Червоноволодимирівської громади, з проханням сприяти у вирішенні питання приєднання села до Сухоєланецької сільської ради. Від батьків учнів сіл Новошмідтівка, Степове та Червоноволодимирівка, що навчаються в Сухоєланецькій ЗОШ, на підтримку закладу виступила Лашта Л.Г., яка виказала занепокоєння та обурення ситуацією навколо опорної школи з боку улянівців.

З усіх питань, які розглядалися на пленарному засіданні ХХ сесії районної ради сьомого скликання, були прийняті відповідні рішення. Сесія завершила свою роботу.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий