» » В Новой Одессе поздравили медицинских работников с профессиональным праздником

В Новой Одессе поздравили медицинских работников с профессиональным праздником

В Новой Одессе поздравили медицинских работников с профессиональным праздником
Традиційно, у другу неділю червня своє професійне свято відзначають люди, які обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичний працівник. Саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини.

Щороку, в день професійного свята, вони чують на свою адресу слова подяки.

В урочистостях з нагоди цього свята, які відбулися 15 червня в актовій залі Новоодеської центральної районної лікарні, взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Сташук, голова районної ради Олександр Гриценко, міський голова Олександр Поляков, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол, працівники медичної галузі.

Вітаючи медичних працівників очільник району зауважив, що не зважаючи на ряд об’єктивних та суб’єктивних причин все ж таки за останні роки значно зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я району, постійно підвищується професійний рівень працівників галузі, а також відзначено було, як позитив, перші кроки у реформуванні медичної галузі району. Побажав усім медикам міцного здоров’я, спокою і достатку, радості в кожній миті буття, світлої долі та подальших професійних здобутків.

Кращих представників медичної галузі вітали та нагороджували почесними грамотами і подяками.

А на завершення свята відбувся концерт із танцювальними номерами та пісенними композиціями, які підготували працівники лікарняних установ.

Свято завершилося, проте його атмосфера ще надовго залишилася у серцях медичних працівників.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!