» » В Новой Одессе почтили память жертв войны в Украине

В Новой Одессе почтили память жертв войны в Украине

Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. У цей скорботний день ми згадуємо всіх безвинно загиблих, хто віддав життя за рідну землю.

Наш священний обов’язок - навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто ціною власного життя виборював мир. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

22 червня у центральному сквері міста Нова Одеса відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у якому взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, громадськість міста. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували героїв, полеглих у Другій світовій війні та у зоні проведення антитерористичної операції а також поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблих воїнів.

Низько схиляємо голови перед вашим подвигом.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!