» » В Новоодесском районе продолжается ремонт дорог (Фото)

В Новоодесском районе продолжается ремонт дорог (Фото)

Стан доріг – одне з найбільш обговорюваних питань у суспільстві. Від стану дорожньої інфраструктури залежить безпека кожного громадянина і розвиток району. Об’єктивна оцінка ситуації свідчить, що дорожнє господарство знаходиться в складному стані. Відрадно, що певні кроки вже є.
В Новоодесском районе продолжается ремонт дорог (Фото)

4 липня на ділянку де проводяться ремонтні роботи поблизу с.Сухий Єланець завітали голова Новоодеської райдержадміністрації Роман Сташук, голова районної ради Олександр Гриценко, завідувач сектору архітектури, будівництва, інфраструктури та ЖКГ Юра Чернов (Юрий Чернов). Тут вони зустрілися із бригадою робітників, поспілкувалися про головні проблеми та наболіле, а також оглянули уже відремонтований відрізок шляху.

Очільником району разом з начальником служби автомобільних доріг України в Миколаївській області Andrii Maksymenko було встановлено напрямки виконання ремонтних робіт загального користування Новоодеського району. Оскільки в с.Сухий Єланець створено освітній округ, який передбачає підвіз дітей з навколишніх сіл, було вирішено першочергово відремонтувати дорогу О-151601 (Нова Одеса - Сухий Єланець-(Олександрівка-Миколаїв) починаючи з с.Сухий Єланець, а також частини дороги О-151602- Н24 (Сухий Єланець – Кандибине) від с.Сухий Єланець до с.Улянівка.


На даний час виконані такі роботи:

О151601 Нова Одеса-Сухий Єланець-(Олександрівка-Миколаїв) - 1 бригада виконувала профілювання дороги автогрейдером з додаванням а/б крихти, холодне фрезерування дорожнього покриття фрезою wirtgen.

Завершення ремонтних робіт дасть змогу відновити маршрутне сполучення між м.Нова Одеса та селами Сухоєланецької, Воронцівської та Кандибинської сільськими радами, до кожного населеного пункту безперешкодно проїжджатиме швидка допомога.

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування і в подальшому буде здійснюватися моніторинг та інформування населення щодо стану виконання ремонтних робіт.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!