» » В Новой Одессе заседала комиссия по вопросам аграрной политики, экологии и земельных отношений

В Новой Одессе заседала комиссия по вопросам аграрной политики, экологии и земельных отношений


24 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження під головування голови постійної комісії Заболотного М. М.

Розглянуто питання «Про хід виконання Програми ліквідації амброзії полинолистної на території Новоодеського району протягом 2017 - 2020 років».

Комісією прийнято рішення на наступному засіданні комісії заслухати начальника управління Держпродспоживслужба в Новоодеському районі та представника Державної фітосанітарної інспекції Миколаївської області.

Розглянуто питання Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «НІК СТАР» із земель сільськогосподарського призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, розташованих в межах території Кандибинської сільської ради Новоодеського району Миколаївської області.
В Новой Одессе заседала комиссия по вопросам аграрной политики, экологии и земельных отношений

24 липня також відбулося засідання президії районної ради. Депутати погодили винесення питань включенихдо порядку денного XXII сесії районної ради окрім „Про передачу на баланс центральної районної лікарні службового жилого приміщення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад міста і сіл Новоодеського району за адресою місто Нова Одеса, вулиця Кухарєва, 28, квартира 1” та „Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства „Палац урочистих подій „Лілея”.

Під час розгляду вищезазначених питань розгорнулася дискусія і члени президії прийняли рішення відправити їх на доопрацювання.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!