» » В Новоодесском районе проходят профилактические рейды "Дети Улицы" (Фото)

В Новоодесском районе проходят профилактические рейды "Дети Улицы" (Фото)

27.11.2018 року групою спеціалістів було здійснено виїзний профілактичний рейд “Діти вулиці” до Новосафронівської та Підлесененської сільських рад.

До складу рейдової групи ввійшли: начальник служби у справах дітей Новоодеської райдержадміністрації Гажа М.Ю., головний спеціаліст служби у справах дітей Колеснік І.В., інспектор з ювенальної превенції Новоодеського ВП Михальченко Л.А, начальник відділу НРЦСССДМ Лич І.В., фахівець соціальної роботи Мігель Н.В., начальник відділу "Новоодеського бюро правової допомоги Першого Миолаївського місцевого центру з надання безоплатнох вторинної правової допомоги" Скляров А.С.

Рейд проведено з метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя. Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання 10 родин, які перебувають на обліку у служби у справах дітей, через ухилення батьків від виконання своїх обов’язків.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей, також за місцем проживання з дітьми було проведено бесіду, щодо недопущення скоєнь правопорушень та злочинів неповнолітніми особами.

В приміщеннях Новоосафронівської та Підлісненської ЗОШ проведені профілактичні бесіди, щодо правопорушень та работа з дітьми групи ризику.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!