» » Заместитель губернатора поручил выяснить все детали закупки парт для первоклассников Новоодесской СОШ №1

Заместитель губернатора поручил выяснить все детали закупки парт для первоклассников Новоодесской СОШ №1

Заместитель губернатора поручил выяснить все детали закупки парт для первоклассников Новоодесской СОШ №1
Заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко, під час наради, доручив керівництву Новоодеського району та міста Нова Одеса, спільно із департаментом освіти і науки ОДА, з’ясувати всі деталі ситуації з поставкою парт для першачків у класи ЗОШ №1.

Як повідомив начальник відділу освіти Новоодеської РДА Валерій Багнюк, батьки школярів одного із перших класів звернулися з проханням заміни парт і стільців через їх специфічний запах.

Однак, за словами посадовця, парти із цієї ж самої партії були доставлені у школи всього району і жодних подібних нарікань там не виникало.

Згідно доповіді керівника відділу освіти району, ліцензована компанія-виробник, яка була обрана через «Прозорро», має усі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати якості. Відтак, причина виникнення запаху залишається нез’ясованою.

Заступник голови ОДА Євген Шевченко акцентував, що наразі важливо організувати комфортні умови для навчання школярів – парти і стільці вже замінено на інші.

До того ж, керівництву міста і району доручено провести переговори із постачальником щодо з’ясування усіх обставин ситуації, що виникла.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!