» » Мэр Новой Одессы прокомментировал ситуацию об отмене ночного тарифа

Мэр Новой Одессы прокомментировал ситуацию об отмене ночного тарифа

Мэр Новой Одессы прокомментировал ситуацию об отмене ночного тарифа
Асоціація міст України, членом якої є Нова Одеса, звернулася до НКРЕКП з обговорення проблем органів місцевого самоврядування, пов’язаних з запровадженням з 1 січня 2019 року роздрібного ринку електричної енергії.

Ці зміни несуть додаткові витрати місцевих бюджетів, які раніше не були в них закладені.

За повідомленням АМУ одним з кроків щодо запровадження роздрібного ринку електричної енергії стало скасування постановою НКРЕКП від 04.12.2018 № 1597 диференційованих (дво- та тризонних) тарифів на електричну енергію.

В результаті підприємства житлово-комунального господарства та органи місцевого самоврядування, які активно використовували такі тарифи, змушені скоротити обсяги надання послуг та збільшити видатки з місцевих бюджетів на оплату електричної енергії.

Така ситуація може негативно вплинути на освітлення, тепло та водопостачання в окремих населених пунктах.

В телефонному інтерв’ю Миколаївському регіональному відділенню Асоціації міст України Новоодеський міський голова Олександр Поляков повідомив, що скасування нічного тарифу значно ускладнить роботу комунального господарства міста Нова Одеса, особливо в питанні водопостачання.

«Ми підключали людей по нічному тарифу на місто. В нас така відпрацьована система. У людей є басейни. Вони набирали воду, потім люди хто місяць, хто тижні два нею користувався. В залежності від своїх умов, пояснив ситуацію Новоодеський міський голова Олександр Поляков.

Звісно, коли вивели нічний тариф, то ситуація стає складною і що робити?! На прикладі у цифрах, якщо ми в місяць платили приблизно 28 – 29 тисяч гривень, та зараз нам виставили 90! Це для міськводоканалу Нової Одеси значна сума»
.

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України у подальшому більш докладно повідомить про ситуацію в Новій Одесі та інших містах області.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!