» » В Новой Одессе прошло заседание Совета регионального развития

В Новой Одессе прошло заседание Совета регионального развития

В Новой Одессе прошло заседание Совета регионального развития
За дорученням Президента України Петра Порошенка щодо розроблення планів перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки впродовж певного часу всі громади Новоодеського району обговорювали пропозиції до плану розвитку району на місцевих радах регіонального розвитку.

З метою затвердження перспективного плану розвитку Новоодеського району на 2019-2021 роки 14 лютого 2019 року відбулось засідання Ради регіонального розвитку, у якому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Бонь.

Звертаючись до присутніх у залі, Вячеслав Валентинович наголосив, що завдяки чіткому курсу Президента України Петра Порошенка на впровадження реформи децентралізації, громади вперше реально отримали законодавчо закріплені повноваження та широкі можливості для свого розвитку, підкріплені значними фінансовими ресурсами. Затверджуючи чіткі плани розитку, з визначеними цілями та завданнями, достатнім фінансуванням та підтримкою з боку органів влади, громади зможуть розвиватися та покращувати добробут своїх мешканців.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Суровцев зазначив: «Сьогодні ми зібралися на засідання ради регіонального розвитку з метою затвердження Перспективного плану розвитку Новоодеського району на 2019 – 2021 роки.

Я вдячний всім за проведену роботу, життя не стоїть на місці отож зміни до плану цілком можливі. Використовуючи всі можливі інструменти, ми повинні будувати своє майбутнє та рухатися вперед.

Президент дав доручення розробити на найближчі три роки Перспективний план розвитку кожної території.

Пропозиції до плану обговорювалися на рівні сільських рад, міста.

Реформа децентралізації покликана для того, щоб люди на місцях отримали владу та могли впливати на рішення, які відбуваються.

Громади визначилися з нагальними пріоритетами свого розвитку. адже тільки за участю та за підтримки громадськості можна ефективно впроваджувати всі ініціативи. Бо саме люди є цінністю наших громад. Ставимо за мету створити перспективний план розвитку району на найближчі три роки.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!