» » Для Новоодесских школьников провели профилактическое мероприятие на тему: «Стоп наркотик! Выбирай цвета жизни»

Для Новоодесских школьников провели профилактическое мероприятие на тему: «Стоп наркотик! Выбирай цвета жизни»

Для Новоодесских школьников провели профилактическое мероприятие на тему: «Стоп наркотик! Выбирай цвета жизни»
Для учнів Новоодеської школи працівниками відділу пробації, поліції, бюро правової допомоги та місцевої бібліотеки проведено профілактичний захід на тему: «Стоп наркотик! Обирай кольори життя».

09 квітня на базі Новоодеської районної дитячої бібліотеки було проведено спільний захід за участі начальника Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковника внутрішньої служби Мусійчук Тетяни Василівни, начальника відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Склярова Андрія Сергійовича (Андрій Скляров, фахівця з соціальної роботи Новоодеського районного центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Шевченко Олени Володимирівни, інспектора Ювенальна Превенція Новоодеського відділу поліції Поліція Миколаївської області майора поліції Михальченко Леоніда Анатолійовича, завідуючої сектору захисту прав і свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Латій Світлани Вікторівни та учнів 9 класів Новоодеської загальноосвітньої школи № 2, а також працівників бібліотеки: завідуючої відділом з обслуговування Новоодеська Центральної районної бібліотеки Завгородньої Людмили Миколаївни, та бібліотекаря з юнацького абонементу Мосензової Наталії Миколаївни.

На зустрічі присутні доклали всіх зусиль щоб довести молоді, що наркотик – це біль матерів, які стоять на захисті здоров’я та життя своїх дітей, це зусилля вчителів, які намагаються навчити вести здоровий спосіб життя та суспільства, яке намагається донести, що наркотик – це пекло і туди не слід потрапляти. Краще відмовитися, чим почати вживати наркотичні та психотропні речовини, зроби кольоровим своє життя – таким було гасло зустрічі.

Старшокласникам було продемонстровано тематичний фільм, проведено бесіду та, сподіваємося, доведено те, що головне в житті - відмовитись від шкідливих звичок.
«Стоп наркотик! Обирай кольори життя»

#Пробація_Нова_Одеса Для учнів Новоодеської школи працівниками відділу пробації, поліції, бюро правової допомоги та місцевої бібліотеки проведено профілактичний захід на тему: «Стоп наркотик! Обирай кольори життя». 09 квітня на базі Новоодеської районної дитячої бібліотеки було проведено спільний захід за участі начальника Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковника внутрішньої служби Мусійчук Тетяни Василівни, начальника відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Склярова Андрія Сергійовича (Андрій Скляров (Andrey Sklyarov), фахівця з соціальної роботи Новоодеського районного центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Шевченко Олени Володимирівни, інспектора Ювенальна Превенція Новоодеського відділу поліції Поліція Миколаївської області майора поліції Михальченко Леоніда Анатолійовича, завідуючої сектору захисту прав і свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Латій Світлани Вікторівни та учнів 9 класів Новоодеської загальноосвітньої школи № 2, а також працівників бібліотеки: завідуючої відділом з обслуговування Новоодеська Центральної районної бібліотеки Завгородньої Людмили Миколаївни, та бібліотекаря з юнацького абонементу Мосензової Наталії Миколаївни. На зустрічі присутні доклали всіх зусиль щоб довести молоді, що наркотик – це біль матерів, які стоять на захисті здоров’я та життя своїх дітей, це зусилля вчителів, які намагаються навчити вести здоровий спосіб життя та суспільства, яке намагається донести, що наркотик – це пекло і туди не слід потрапляти. Краще відмовитися, чим почати вживати наркотичні та психотропні речовини, зроби кольоровим своє життя – таким було гасло зустрічі. Старшокласникам було продемонстровано тематичний фільм, проведено бесіду та, сподіваємося, доведено те, що головне в житті - відмовитись від шкідливих звичок. Маємо надію, що школярі зроблять для себе належні висновки та їх життя буде наповнене кольорами райдуги і не залишиться там місця наркотикам та іншим шкідливим звичкам. Новоодеський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

Gepostet von Пробація України - Миколаївська область am Mittwoch, 10. April 2019

Маємо надію, що школярі зроблять для себе належні висновки та їх життя буде наповнене кольорами райдуги і не залишиться там місця наркотикам та іншим шкідливим звичкам.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!