» » В Новоодесском районе работает Служба по перевозке людей с инвалидностью

В Новоодесском районе работает Служба по перевозке людей с инвалидностью

В Новоодесском районе работает Служба по перевозке людей с инвалидностью
В місті Нова Одеса на базі міської ради працює Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату.

Основною метою Служби є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату.

Порядок прийому заяв та умови використання спецавтотранспорту:

1.Послуга з перевезення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та проживають на території Новоодеської міської ради надається безкоштовно.

2. Для отримання права користування послугою одержувачу або довіреній особі необхідно звернутися до відділу з соціальних питань, молоді, спорту та співпраці з громадськими організаціями апарату виконавчого комітету Новоодеської міської ради та надати такі документи:

- заяву;

- довідку про наявність групи інвалідності пов’язаної з порушенням опорно - рухового апарату.

3. Заяви на обслуговування спецавтотранспортом приймаються від осіб з інвалідністю, представників осіб з інвалідністю, соціальних робітників Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району", голови Новоодеської районної організації "Союз організації інвалідів Україннни" особисто або в телефонному режимі за номером 2-14-38 за три дні до запланованого виїзду за вказаною адресою.

4. Спецавтотранспорт використовується за призначенням в робочі дні з 08.00 год. до 17.00 год.

Докладно з положенням про Службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно - рухового апарату Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Новоодеської міської ради.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!