» » В результате профилактической отработки Новоодесского района полицейские задокументировали 28 админправонарушений

В результате профилактической отработки Новоодесского района полицейские задокументировали 28 админправонарушений

13 березня після проведеного цільового інструктажу зі співробітниками поліції щодо криміногенної ситуації в районі, на патрулювання відправились піші та автопатрулі сектору превенції й військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці проводили заходи з попередження й розкриття вуличних злочинів, профілактики правопорушень та забезпечення безпеки дорожнього руху і публічного порядку. Перевірили місця найбільшої концентрації молоді та заклади громадського відпочинку, власників зброї, осіб, які вчиняли домашнє насильство, а також раніше судимих, що перебувають на профілактичному обліку.

В ході відпрацювання за добу наряди правоохоронців задокументували 28 адміністративних правопорушень, серед яких: порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) зброї і правил взяття її на облік (ст. 192 КУпАП), порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ст. 175 КУпАП), розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді (ст. 178 КУпАП), виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення (ст. 176 КУпАП), вчинення домашнього насильства, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування (ч. 1 ст. 173-2 КУпАП), незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах (ст. 44 КУпАП), дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП), інші порушення правил дорожнього руху (ст. 125 КУпАП) та порушення водієм правил керування транспортним засобом, користування ременями безпеки або мотошоломами (ч.1 ст. 121 КУпАП).

Складені адміністративні протоколи скеровуватимуться до суду для прийняття рішення. Робота щодо профілактики правопорушень триває.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!