
3 червня близько 4 години ранку було виявлено двох порушників, які здійснювали вилов риби лісковими сітками.
У сітках знаходилась така риба: тарань – 60 екз., плоскирка – 24 екз, пузанок – 22 екз. та судак (молодь) – 3 екз.
Збитки, завдані рибним запасам, становлять 11 440 грн.
Інцидент стався на річці Південний Буг, поблизу м. Нова Одеса.
В рейдовій роботі на річці Південний Буг від с. Костянтинівка до с. Себине інспекторами було викрито ще 2 грубих порушення та вилучено з річки: 5 сіток, 5 раколовок та 1 ятер.
Миколаївський рибоохоронний патруль: рейдова робота 2-3 червня 2020????24/7 на воді ???? річка Південний Буг - рейд від с. Костянтинівка > до с. Себине • викрито 2 грубих порушення • вилучено з річки 5 сіток, 5 раколовок та 1 ятер [спільні рейди з громадськістю та поліцією] - біля м. Нова Одеса • викрито 2 порушення зі збитками на 11 440 грн [деталі - https://mk.darg.gov.ua/_bilja_novoji_odesi_0_0_0_519_1.html] - біля Олександрівської ГЕС • викрито 1 порушення зі збитками на 2 700 грн ???? річка Інгулець - рейд від с. Нововасилівка > до с. Новотимофіївка [спільно з працівниками поліції / відпрацювання повідомлення на «гарячу лінію»] • викрито 1 порушення зі збитками на 952 грн • вилучено з річки 6 сіток ???? річка Інгул - біля села Костичі • викрито порушника при спробі постановки сітки • виявлено та вилучено 3 сітки з річки ??рейди продовжуються ???? На порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконні знаряддя лову вилучено! ???? Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти на телефонну «гарячу лінію»: (099) 663-82-00 #Миколаївськийрибоохороннийпатруль #рибоохороннийПатрульМиколаївщини #МРП #ДАРГ #рибоохороннийпатруль #новиниМиколаївщини #рибпатруль #ПівденнийБуг #Інгулець #Інгул #Нововасилівка #Новотимофіївка #НоваОдеса #Костичі #браконьєрство #поліція #ГУНП_Миколаїв #поліціямиколаїв
Gepostet von Миколаївський рибоохоронний патруль am Mittwoch, 3. Juni 2020



