» » Объявление для жителей Новоодесского района!

Объявление для жителей Новоодесского района!

Объявление для жителей Новоодесского района!
Новоодеська районна державна адміністрація оголошує завершення розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території земельних ділянок державної власності орієнтовною площею 40,0 га на території Баловненської сільської ради за адресою: вул. Київське шосе, 9а, с. Баловне, Новоодеського району, Миколаївської області для подальшої зміни цільового призначення із земель різного призначення на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту (J 12.05) в межах територій Новоодеського району Миколаївської області (за межами населеного пункту с. Баловне).

Замовником розроблення Детального плану території є Новоодеська районна державна адміністрація. Розробником Детального плану території є ФОП Атанасов О.П.

Фінансування розроблення Детального плану здійснено за рахунок коштів КП «ММА».

З проектом Детального плану території можна ознайомитись за адресою: м. Нова Одеса, вул. Центральна, 202, к. 102 Телефон для довідок (05167) 21535

Строк завершення розгляду пропозицій 11.06.2020 року

Проведення громадських слухань відбудиться у малій залі Новоодеської районної ради о 10-00 за адресою: м. Нова Одеса, вул. Центральна, 202.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які мешкають на території, щодо якої розробляється документація, власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею:
представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування , діяльність яких поширюється на відповідну територію.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!