» » В Новой Одессе из-за человеческой халатности горели лесные массивы (Фото)

В Новой Одессе из-за человеческой халатности горели лесные массивы (Фото)

26 липня о 12:43 на лінію «101» надіийшла інформація про пожежу на території земель запасу поблизу Кашперівського лісового урочища. По прибуттю стало відомо, що горить хвои?на підстилка та до того ж виникла верхова пожежа. Загальна площа складала 0,5 га.

Вогнеборцям 21 державної пожежно-рятувальної частини у складі двох відділень та лісничим вдалось відбити вогонь та локалізувати дані осередки о 13:25, однак через пориви вітру полум’я перекинулось на хвойні зелені насадження, що знаходилились через дорогу.

О 15:20 лісову пожежу поблизу Кашперівського урочища у Новоодеському районі ліквідовано на площі 1 га. Загалом для гасіння вогню були задіяні рятувальники 1, 2, 21 ДПРЧ, чергова зміна оперативно-координаціи?ного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївськіий області, водовозка від аваріийно-рятувального загону спеціального призначення.

Додатково працювали співробітники ЛГ із залученням 1 одиниці техніки, 2 водовозки та 1 пожежнии? автомобіль від ДПК ТОВ «Новоодеський елеватор», автоцистерна від ТОВ СП «Нібулон», від місцевого населення - близько 50 осіб, водовозка та трактор з плугом.

Проводилась обпашка кварталів з метою недопущення розповсюдження пожежі.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!