» » В Новоодесском районе горел заповедник (Фото)

В Новоодесском районе горел заповедник (Фото)

11 вересня о 13:55 за екстреним номером “101” надійшов дзвінок про пожежу сухостою поблизу с. Михайлівка у Новоодеському раи?оні. Як стало відомо, у заповіднику “Єланецький степ” сталася пожежа на площі 1000 кв.м.

До вказаного місця виі?хали два відділення 21 державноі? пожежно-рятувальноі? частини. По прибуттю з’ясовано, що горить 2 га на території Михайлівської сільської ради, Михайлівського природно-охоронного-науково-дослідного відділення природного заповідника «Єланецький степ» (2,5 га), інша відкрита територія (4 га). Під дією вітру вогонь швидко розповсюджувався сухою травою, чагарниками та листяним настилом.

Вирішили додатково направити до місця пожежні автоцистерни 12 ДПРЧ з Вознесенщини, 1 ДПРЧ (Центральний район м. Миколаєва), водовозку аварійно-рятувального загону спеціального призначення та мобільно-оперативну групу Головного управління ДСНС Украі?ни у Миколаі?вськіи? області з квадрокоптером для моніторингу ситуації.

Рятувальники, відомча пожежна охорона Новоодеського лісництва ДП «Миколаївське ЛГ» із залученням автомобіля АПЛ-10 працювали над ліквідацією в балках та ярах за допомогою пожежних хлопавок та водяних стволів, трактори з плугами Михайлівської сільської ради здійснювали обпашку територіі? задля недопущення подальшого поширення полум’я. В гасінні допомагало місцеве населення.

Загалом залучено 11 одиниць техніки, 34 особи, з яких ДСНС — 5 од., 21 співробітник. О 15:30 пожежу локалізовано о 19:00 ліквідовано на загальній площі 8,5 га, її причина встановлюється.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий