» » В Новой Одессе состоялась пленарное заседание тридцать четвёртой сессии районного совета седьмого созыва

В Новой Одессе состоялась пленарное заседание тридцать четвёртой сессии районного совета седьмого созыва

10.09.2020 року відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, у якому взяв участь виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Петро Паламарюк, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники районної ради, представники засобів масової інформації.

Перш ніж розпочати роботу сесії, керівники району виконали приємну місію - провели церемонію нагородження грамотами обласної ради та вручили нагрудні знаки «За заслуги перед Новоодещиною» кращим представникам району.

У роботі сесії взяли участь 28 депутатів районної ради, які опрацювали 29 питань, що попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради. А саме:

· Про внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2020 рік;
· Про продовження терміну дії на 2021 рік районної Програми „Безбар’єрна Новоодещина”;
· Про продовження терміну дії на 2021 рік Програми „Молодь Новоодещини”;
· Про продовження терміну дії на 2021 рік районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Новоодеському районі;
· Про продовження терміну дії на 2021 рік районної Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз та інші.

Також було затверджено Іщенко Олександру Олександрівну на посаду директора Новоодеського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

На завершення, голова районної ради подякував депутатам за плідну, конструктивну роботу та участь у сесії.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий