» » Из-за увеличения случаев заболевания на COVID-19, некоторые отделения Новоодесской райбольницы перепрофилируются

Из-за увеличения случаев заболевания на COVID-19, некоторые отделения Новоодесской райбольницы перепрофилируются

Из-за увеличения случаев заболевания на COVID-19, некоторые отделения Новоодесской райбольницы перепрофилируются
У зв’язку із збільшенням кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в Миколаївській області та відповідно до розпорядження Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова від 09.10.2020 № 105 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» КНП «Новооодеська районна лікарня» НРР визначено закладом І хвилі.

Тобто, в лікарні буде надаватися медична допомога хворим з підозрою на COVID-19, а також з вже підтвердженим діагнозом за результатами проведених тестів.

У зв’язку із вищевказаним, тимчасово терапевтичне, інфекційне, хірургічно-травматологічне та приймальне відділення перепрофільовуються для надання медичної допомоги лише хворим на COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS- CoV-2.

В той же час, поліклінічне відділення працюватиме у штатному режимі – без змін, амбулаторна медична допомога надаватиметься в повному обсязі.

Зростання кількості гострих респіраторних вірусних інфекцій восени, є природним, та хвороба COVID-19 відноситься саме до таких, тому з метою профілактики сезонних захворювань, а особливо COVID-19, пропонуємо дотримуватися наступних протиепідемічних заходів:

- не відвідувати місця масового скупчення людей;
- неухильно дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції;
- намагатися не торкатися руками маски коли вона на обличчі, якщо в цьому є потреба, то обов’язково вимити руки з милом та обробити антисептичними засобами. Знімати маску слід за вушні петлі не торкаючись центральної частини маски руками. Пам’ятайте, що маска повинна прикривати ніс та рот, і щільно прилягати до обличчя;
- ретельно мити руки з милом, при неможливості - здійснювати обробку рук дезінфікуючим засобом;
- забезпечити дотримання правил особистої гігієни;
- при потребі та можливості проходить температурний скринінг, у випадку підвищення температури, наявності симптомів застуди або хвороби зв’язатися з сімейним лікарем щодо подальших дій;
- здійснювати регулярне провітрювання приміщень;
- забезпечити регулярну обробку дезінфікуючим засобом предметів індивідуального користування.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий