» » В Новой Одессе спасатели напомнили гражданам о безопасности на водных объектах зимой

В Новой Одессе спасатели напомнили гражданам о безопасности на водных объектах зимой

14 січня співробітники 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели профілактичний рейд у м. Нова Одеса стосовно дотримання правил безпеки на водних об’єктах в зимовий період.
В Новой Одессе спасатели напомнили гражданам о безопасности на водных объектах зимой

Фахівці Служби порятунку звернулись до місцевих мешканців із проханням не виходити на тонку кригу та нагадали правила, виконання яких дозволить уникнути біди. Представники ДСНС зазначили, що якщо ви провалились у воду, головне - не піддаватись паніці. Не робити різких рухів, стабілізувати подих. Уникати занурення з головою, краще розкинути руки в сторони й намагатися зачепитися за лід, додавши тілу горизонтальне положення по напрямку плину. Необхідно обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід. Вибравшись на нього, перекотитися і відповзти у той бік - звідки прийшли, де міцність льоду вже відома, повільно повзти до берега.

Окремо спілкувались з людьми про безпечну риболовлю.

На завершення проінформовані отримали профілактичні листівки із зазначенням основних правил безпеки на воді взимку та екстреного номеру "101".
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!