» » 14 жовтня відзначається День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

14 жовтня відзначається День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.


14 жовтня відзначається День захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Україна вшановує тих, хто в усі часи обороняв її територію, суверенітет та мир українців. З цієї нагоди 12 жовтня, в Новоодеській громаді відбулись урочистості за участю керівництва, трудового колективу міської ради, представників установ, організацій, громадськості.Звертаючись з вітальним словом Олександр Поляков зазначив: «Сьогодні ми віддаємо дань нашої поваги всім поколінням воїнів, від найдавніших часів до сьогоднішнього дня, які мужньо захищали рідну землю від загарбників, для яких обов’язок перед Батьківщиною понад усе, а Мир на Землі – найвища мета життя».
Присутні вшанували загиблих героїв у всіх війнах хвилиною мовчання та поклали квіти до стели загиблих воїнів АТО, Братської могили воїнів-захисників, пам’ятнику мирним жителям, пам’ятних знаків воїнів АТО в Парку Нескорених, жертвам єврейської національності та воїнам-афганцям.

В рамках відзначення Дня захисника та захисниці України в нашій громаді була організована тематична виставка «Від козаків до сучасності», проводився квест для старшокласників «Козацький герц» та військово-прикладне триборство.Результати квесту «Козацький герц» серед учнів загальноосвітніх закладів:
?ЗЗСО №3
?ЗЗСО №1
?гуманітарна гімназія
?ЗЗСО №2
Під час гри всі учні продемонстрували винахідливість, кмітливість та мужність, як це робили справжні козаки
Міський голова Олександр Поляков, начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Олена Тищенко вручили грамоти та подарунки учасникам та призерам квесту.На міському стадіоні "Колос" проведено військово-прикладне триборство серед команд Новоодеської громади.?Змагання проходили за слідуючою програмою:
-швидкісна стрільба з пневматичної гвинтівки;
-метання гранати ф-1 на дальність;
-воєнізована естафета (перенесення вантажу, стрільба, мінно-вибухове загородження, біг через перешкоди).
Переможці, призери з кожного виду програми та у загальному заліку нагороджені кубками, грамотами, медалями, цінними подарунками від Новоодеської міської ради.
Вітаємо призерів:
?"РТЦК ТСП" (військомат)
?«ОСВІТА"
?ГО "АВРОРА"Міський голова Олександр Поляков привітав всіх з прийдешніми святами, подякував учасникам змагань та запевнив, що подібні заходи стануть традиційними в нашій громаді.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!