» » В Новой Одессе произошел взрыв в многоквартирном доме (Фото)

В Новой Одессе произошел взрыв в многоквартирном доме (Фото)

27 листопада у м. Нова Одеса по вул. Бузькій у кутовій частині п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух (попередньо побутового газу на 5 поверсі), внаслідок чого зруйновано 4 та 5 поверхи.

Інформація щодо жертв та постраждалих уточнюється. Попередньо заблоковано 2 особи на 5 поверсі.

Станом на 12:00 рятувальниками ДСНС за допомогою крана продовжуються аварійно-рятувальні роботи щодо демонтажу пошкоджених конструкцій будинку та пошуку потерпілих.

Всього залучено 116 осіб та 27 од. техніки (у т.ч. ДСНС – 89 осіб та 19 од. тех (у т.ч. 2 кінологічні розрахунки та 2 психолога), НП – 12 осіб та 3 од. тех., МОЗ – 9 осіб та 3 од. тех. (3 бригади ШМД), Облгаз – 3 особи та 1 од. тех., Обленерго – 3 особи та 1 од. тех.). ДСНС створено резерв сил і засобів у кількості 40 осіб та 5 од. тех. (у т.ч. 1 екскаватор та 1 кран).

До місця події направлено кінологічну групу 3 СЦШР м. Жеребкове (3 особи, 2 собаки та 1 од. техніки). Від ДСНС залучено 20 осіб та 5 од. техніки.


Місцевими органами влади надається допомога постраждалим мешканцям. На місці працює штаб з ліквідації наслідків події та оперативна група ГУ ДСНС в Миколаївській області.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!