» » У відділі культури, молоді та спорту відбулася нарада з працівниками Новоодеської публічної бібліотеки та будинку культури.

У відділі культури, молоді та спорту відбулася нарада з працівниками Новоодеської публічної бібліотеки та будинку культури.


У відділі культури, молоді та спорту відбулася нарада з працівниками Новоодеської публічної бібліотеки та будинку культури.
?Розглянуті питання щодо організаціі проведення заходів, запланованих на грудень. Особливу увагу приділено підготовці в умовах карантинних обмежень до новорічних та різдвяних свят для дітей, молоді та осіб старшого віку.
?Зосереджено увагу методистів будинку культури на наданні допомоги сільським клубним закладам щодо участі в онлайн конкурсі « Календарно- обрядові дійства українського народу зимового циклу», проведенні заходів до Дня Святого Миколая, новорічних ранків.
?Обговорено порядок підведення підсумків конкурсу, який проводить публічна бібліотека « Розкажу Миколаю про що я читаю» та різноманітних новорічних майстер-класів, проаналізовано зміст, виготовлення та поширення Афіші зимових заходів.
?Сплановано проведення передноворічного Ярмарку за участі учасників художньої самодіяльності та місцевих майстрів народного мистецтва.
Всі учасники наради отримали відповідні доручення.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!