» » 15 липня на шістдесят п’ятому році життя перестало битися серце керівника ТзДВ «Малинівка» Базилюка Олександра Андрійовича

15 липня на шістдесят п’ятому році життя перестало битися серце керівника ТзДВ «Малинівка» Базилюка Олександра Андрійовича


15 липня 2022 року на шістдесят п’ятому році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце керівника ТзДВ «Малинівка» Базилюка Олександра Андрійовича.

Олександр Андрійович народився 20 серпня 1957 року у селі Верхівка Тростянецького району Вінницької області. Відчуваючи любов до роботи на землі, до рослинного світу, вступив до Верхівського сільськогосподарського технікуму.

Свою трудову діяльність розпочав в 1979 році з посади агронома в місцевому сільгосппідприємстві села Підлісне Новоодеського району. Без відриву від виробництва закінчив Одеський сільськогосподарський інститут по спеціальності «Вчений агроном».

В 2003 році був обраний головою сільськогосподарського закритого акціонерного товариства “Малинівка” (з 2011 р. – ТзДВ «Малинівка»). Олександр Андрійович був здібним організатором сільськогосподарського виробництва, енергійним, вимогливим, дбайливим керівником. За його керівництва господарство стало одним з кращих в громаді та області, високорентабельним, яке щороку одержує високі врожаї зернових та технічних культур.

Олександр Андрійович завжди з розумінням ставився до проблем сільської громади та брав безпосередню участь у їх вирішенні. Чималі кошти господарство виділяє на утримання і розбудову соціальної сфери свого села. Також, особливу турботу виявляв до дітей, ветеранів війни та праці, учасників АТО.

За вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства, багаторічну працю та високий професіоналізм нагороджений грамотою Верховної Ради України; грамотами і подяками обласної та районної державної адміністрації.

В 2017 році Указом Президента України Базилюку О.А. було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

Новоодеський міський голова Олександр Поляков, депутатський корпус та виконавчий комітет Новоодеської міської ради висловлюють щирі співчуття родині померлого.

Вічна світла пам’ять нашому видатному земляку Олександру Андрійовичу Базилюку...
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!