» » Підробне посвідчення водія виявили в сервісному центрі МВС Нової Одеси

Підробне посвідчення водія виявили в сервісному центрі МВС Нової Одеси


Сьогодні до сервісного центру, що в Новій Одесі на Миколаївщині, звернувся мешканець з Харківської області за вкрай популярною послугою - обміном посвідчення водія.

Але, наші фахівці завжди насторожі! Уважно вивчивши пред’явлений документ та перевіривши його за певними базами, зрозуміли – мають справу з підробкою!

Так, посвідчення водія з аналогічними номером та серією дійсно існує, але було офіційно видано сервісним центром МВС іншій особі. І певний громадянин з офіційним документом може не хвилюватись.

А от до нашого візитера, є певний перелік запитань від працівників правоохоронних органів. Тож працівники поліції надалі займуться цією справою.

Офіційно звертаємо вашу увагу, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія вперше або замінити його – це особисто пройти процедуру отримання послуги в сервісному центрі МВС. Детальну інформацію можна знайти за посиланням https://bit.ly/3pC8j7k

СервісніЦентриМВС Миколаївщини нагадують, що перевірити посвідчення на справжність можна на сайті головного сервісного центру МВС в онлайн-сервісі "Перевірка посвідчення водія".

Бережіть себе і оточуючих! Все буде Україна!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!