» » Волонтерська група Новоодеської громади передала захисникам об'ємний вантаж

Волонтерська група Новоодеської громади передала захисникам об'ємний вантаж


Сьогодні наші земляки служать в різних регіонах та військових частинах ЗСУ. Одне з найбільших новоодеських земляцтв воює з ворогом на території Запорізької області. 6-го жовтня волонтерська група нашої громади передала захисникам об'ємний вантаж, до якого увійшли різноманітні товари та продукти за списком побажань, що надіслали до міськради наприкінці вересня наші земляки.

Продукти харчування (рибні консерви та супи швидкого приготування, кава та мівіна), цигарки, предмети одягу (термобілизна, футболки, шапки, балаклави, шкарпетки, устілки тощо), індивідуальні аптечки, турнікети, санітарно-гігієнічні предмети, одноразовий посуд, міні-печі, плівка, маскувальні сітки та металеві скоби - всього більше двадцяти позицій різноманітних подарунків після майже п'ятисоткілометрової багатогодинної подорожі привезли до місця зустрічі з воїнами наші волонтери.

Отримали захисники й частинку домашнього тепла у виді новоодеської вертути. А ще нашим захисникам передали обереги, виготовлені власноруч наймолодшими жителями громади. Загальна вартість товарів, що увійшли до вантажу, становить біля 60 тисяч гривень. Зібрати цей вантаж стало можливим завдяки коштам, які надійшли під час благодійних концертів та інших заходів, що протягом серпня та вересня проводились в населених пунктах нашої громади.

Захисники висловлюють слова щирої вдячності всім, хто долучився до благодійних заходів.

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!