» » Емоції, драйв, перемога: юні баскетболісти Миколаївського району змагалися за першість

Емоції, драйв, перемога: юні баскетболісти Миколаївського району змагалися за першість


У вівторок, 12 березня, у Новій Одесі відбулися баскетбольні змагання ІІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед громад Миколаївського району.

Школярі Березанської, Коблівської, Ольшанської, Новоодеської та Костянтинівської громад продемонстрували свої спортивні здібності. Ігри були емоційними, драйвовими та тримали глядачів у напрузі до самого фіналу.

За результатами змагань серед дівчат І місце виборола команда Ольшанської громади, ІІ місце – Костянтинівської.
Серед юнаків перемогу здобула команда Новоодеської громади, «срібло» дісталося Березанській громаді, а «бронза» - Костянтинівській.

«Ці змагання зробили нас однією сім?єю. Ми навчилися ще краще грати у команді та круто провели час», – поділилися враженнями учасники заходу.

Зазначимо, що підтримати та нагородити юних спортсменів завітали заступник начальника Миколаївської військової районної адміністрації Раміль Агабеков, Новоодеський міський голова Олександр Поляков, головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Мошків.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!