» » Новоодеська міськрада виконала рекомендації адмінколегії антимонопольного комітету

Новоодеська міськрада виконала рекомендації адмінколегії антимонопольного комітету


Під час здійснення заходів державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції органами місцевого самоврядування Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило, що Новоодеська міська рада при здійсненні в 2021-2022 роках та травні 2023 року продажу земельних ділянок, що перебувають в комунальній власності, для проведення їх експертної грошової оцінки визначала суб’єкта оціночної діяльності не на конкурентних засадах.

Внаслідок застосування міськрадою таких антиконкурентних умов може обмежуватися дія конкурентних механізмів на ринку послуг з експертної грошової оцінки земельних ділянок, суб’єкти яких здійснюють відповідну господарську діяльність, та створюються негативні умови для конкуренції.

Відділення надало обов’язкові для розгляду рекомендації Новоодеській міськраді. Зокрема, припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом забезпечення при здійсненні продажу земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності.

На виправлення рекомендацій орган місцевого самоврядування надав рішення, яким затвердив Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель на території Новоодеської міської ради, та повідомив, що їх конкурсний відбір відтепер буде проводитись згідно з цим Положенням.

Відтак надані Південним МТВ АМКУ рекомендації виконані.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!