» » Рятувальники 14 разів реагували на пожежі в природних екосистемах

Рятувальники 14 разів реагували на пожежі в природних екосистемах


Протягом 25 червня підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 14 разів реагували на пожежі в природних екосистемах.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, горіли суха трава, сміття, чагарники в Новоодеській, Куцурубській, Галицинівській, Костянтинівській, Нечаянській, Веснянській територіальних громадах Миколаївського району, Снігурівській, Привільненській, Баштанській ТГ Баштанського району та м. Миколаєві. Вогонь охопив відкриті території на загальній площі понад 13 га.

На території Куцурубської ТГ Миколаївського району внаслідок обстрілу окупантів з Кінбурнського півострова зайнявся сухостій на площі 1 га. Вогнеборцями не допущено розповсюдження на 5 господарчих споруд та 3 сонячних батареї. До місця підвозили воду трактором бочкою від ТГ.

У Костянтинівській ТГ на території садово-виноградного товариства вогнеборцями врятовано 2 дачних будинки та 2 господарчі будівлі.

Від ДСНС працювали 55 рятувальників, 14 одиниць техніки ДСНС, відділення місцевої пожежної охорони “Гур’ївське”, Галицинівського загону місцевої пожежної охорони. Додатково у двох випадках підвозили воду технікою комунального підприємства «Миколаївкомунтранс», ТОВ сільськогосподарське виробниче підприємство “Снігурівське”.Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!