» » Новоодесские предприниматели просят наказать местного депутата-рэкетира Ипатенко (Заявление)

Новоодесские предприниматели просят наказать местного депутата-рэкетира Ипатенко (Заявление)

В редакцию нашего издания пришло письмо от предпринимателей Новой Одессы, которые просят защитить их от произвола депутата Новоодесского райсовета Ипатенко.

Это письмо является открытым обращением к Президенту Украины, к Генеральному прокурору Украины, к главе Верховной Рады Украины и к министру Внутренних Дел.

Мы без изменений дублируем это обращение:


Президенту України
Генеральному прокурору України
Голові Верховної Ради України
Міністру Внутрішніх справ України


КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
від підприємців м. Нова Одеса, Миколаївської області


Ми, підприємці м. Нова Одеса та Новоодеського району, Миколаївської області, просимо Вас, зупинити блокування нашої діяльності, та вимагання з нас грошей з боку Іпатенко Юрія Володимировича, який є помічником народного депутата Бриченко Ігоря Віталійовича, та є депутатом Новоодеської районної ради.

Всі знають, що в м. Нова Одеса, виявили африканську чуму свиней і органи місцевої влади роблять все щоб заспокоїти місцевих мешканців, та знешкодити цю чуму.

Згідно законодавства та моральних норм, депутат районної ради, повинен теж допомагати владі в боротьбі з цією чумою. Але Іпатенко Юрій Володимирович як і раніше вирішив заробляти на цьому гроші. Депутат Іпатенко Юрій, ще до революції гідності, коли він був «опозиціонером» заробляв тим, що коли правозахисники та громадські активісти, боролись за права мешканців Нової Одеси, він вимагав від керівников підприємств гроші за те, що опозиційні сили Новой Одеси не будуть вимагати покарання підприємців за порушення законодавства.

Наприклад: мешканці Нової Одеси пам’ятають як в 2013 році група активістів почала боротьбу за те щоб маслозавод «Дружба» зупинив викидати нечистоти у річку «Південний Буг», та за те щоб КП «Благос» почала прибирати сміттєзвалища які багато років не вивозили. Також те що КП «Благос» закупило спец автомобіль «сміттєвоз» у неробочому стані але за ціну нового. Тоді Іпатенко Юрій Володимирович, підходив до керівників цих підприємств та вимагав гроші за те що Іпатенко зробить все, щоб активісти мовчали, в іншому випадку він як депутат Новоодеської районної ради буде писати жалоби до прокуратури та інших органів, також підтримувати активістів. Тоді і почалася кар'єра «політичного рекетира»!

Мешканці м. Нова Одеса, знають Іпатенко Юрія Володимировачи, як людину, яка обдурила частину мешканців нашого міста, людину яка повинна грошей багатьом людям, а також різним банкам. Людина яка у нетверезому стані роз'їжджає на своєму автомобілю по нашому місту.

Тепер, коли прийшла біда до у оселі мешканців Нової Одеси, коли гине скот у людей, коли підприємці Нової Одеси які створюють робочі місця, поповнюють місцевий бюджет, намагаються якось вижити та зберегти свої підприємства та робочі місця, цей «політичний рекетир» знайшов спосіб підзаробити грошей. Він приїжджає до підприємців яки займаються переробкою, перевезенням зернових культур та м’ясної продукції, та починає погрожувати! Він говоре: Йдіть «під мою кришу». Або я як помічник депутата Верховної Ради України, буду писати скарги до ветеринарів та в Миколаївську облдержадміністрацію, з приводу того що у вас виявили африканську чуму свиней. У вас потім нічого не знайдуть, але ви лишитесь усієї продукції !

І це депутат районної ради! І це помічник депутата Верховної Ради України! Він зобов'язаний допомагати нам! Він зобов'язаний відстоювати наші права! Але він тільки все руйнує та заробляє на горі людей!

Ми, підприємці м. Нова Одеса просимо Вас зупините цього рекетира, та покарати його!

11.08.2016 р.

Новоодесские предприниматели просят наказать местного депутата-рэкетира Ипатенко (Заявление)

Ипатенко Юрий Владимирович


Напомним, что недавно Ипатенко Юрий, народные депутаты Бриченко и Креминь, с целью пропиариться, передали в Новоодесскую больницу просроченые лекарства. Читать статью статью про тот случай можно здесь: Позор! Народные депутаты передали в Новоодеcскую больницу просроченные лекарства (Фото)


Напомним, что ранее Ипатенко Юрий Владимирович был замешан в скандале, во время предвыборной компании 2012 года. Тогда люди которые работали наблюдателями, агитаторами и членами комиссии, обвини Ипатенко в том, что он украл их зарплаты. Читать статью статью про тот случай можно здесь: «Денежные разборки» в Новой Одессе между Николаевскими оппозиционерами.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий

Сайт Новоодесского района. Наш E-mail: no@newsmk.info

 

Використання матеріалів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Але з обов'язковим посиланням на наш сайт!!!